פרומוקודים והנחות של AliExpress הם אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך טונות של כסף באמצעות קוד הקופון ותוכנית ההנחות של AliExpress. זה נותן לקונים את האפשרות לחסוך עוד יותר כסף מהרגיל ובנוסף לשוברים לעלי אקספרס יש כמה דפי קידום שהם גם מאוד שימושיים אם אתה רוצה לחסוך כסף.

צור חשבון AliExpress ותוכל למצוא גם שוברי aliexpress רבים בחשבונך בסעיף המתאים. בחלק זה תוכלו למצוא הרבה הנחות, קופונים, הנחות ומבצעים אחרים לחשבון עלי אקספרס.

קודי קופון הם בחינם

אך אתה תמיד יכול לבדוק בדף זה לקבלת מידע נוסף אודות קודי הקופון הטובים ביותר ב- AliExpress. חלק ההנחה, שרשום בקודי הקופון ב- Askmeoffers, עוזר לכם גם לבחור קוד קופון טוב. העתק ונסה את כל הקופונים הזמינים עד שתמצא אחד עם ההנחה הטובה ביותר והעתק אותו שוב.

לנוחיותכם

יש לנו רשימה מלאה של קודי פרומו של AliExpress בעמוד אחד, והם תמיד מעודכנים ואספנו את כולם בעמוד זה. כל קודי הקופון של עלי אקספרס המפורטים בדפים אלה הם חופשיים לשימוש ונבדקו על ידי עורכי Askmeoffers.com כדי להבטיח שקוד הקופון יעבוד. מנחים בודקים את כל הצעות קוד הקידום של עלי אקספרס המוצעות באתרנו על מנת להבטיח שיש רק הנחות תקפות וקודי מבצע.

קבלו את קופון העבודה aliexpress לבחירתכם מ- AskmeOffers והוסיפו אותו לקופה שלכם באזור האפליקציה AliExpress

כדי לקבל הנחה נוספת בשלושה שלבים פשוטים. אם קיבלתם קופון הנחה אך אינכם יודעים מהו סכום הרכישה המינימלי לשימוש בו, או פשוט תשכחו שהקופון יהיה פעיל, תוכלו לבדוק זאת באמצעות גישה לחשבון עלי אקספרס. קופונים של AlieXpress הם קישורים וקופונים שנפתחים בלחיצה על הכפתור הירוק בעמוד זה. כאמור לעיל, קופונים אלה אינם תקפים לקישורים אחרים, ולכן הם אינם חלים עליך, אך אתה יכול להשתמש בהם לכל קישור מוצר שתפתח.

לחץ על קבל קוד קופון

כדי להעתיק אותו והחל אותו ישירות על דף הקופה aliexpress.com כדי לתבוע את ההנחה. גלול ברשימת קודי הקופון ובחר את הקופון המופיע כאן ב- AskmeOffers ולחץ על קבל קוד קופון כדי לקבל אותו. בחר באחת מההזמנות המתאימות, בחר אותה מרשימת הקופונים, לחץ על "קבל קופונים" למימושו ישירות, ואז לחץ על AlieXpress בעמוד "הגש את היסטוריית ההזמנות" או החל אותו ישירות על דפי הקופה שלך ב- aliX Press . בואו לעשות שימוש בהנחות שלכם כשאתם קונים.

לאחר שתלחץ על הקישור

תועבר להצעת קופון מיוחדת, שתעניק לך הנחה בנושא סכום כסף מסוים. במקביל, אנו מחברים אתכם ישירות לאתר AliExpress, שם נוכל להשתמש בקוד הקופון או בשובר הפרסום המוצג בכדי לרכוש את המוצר או השירות עם ההנחה ולחסוך לכם כסף. על ידי שימוש בקופון דרך אפליקציית AliExpress Mobile, האתר משמש כקישור ישיר בינך לבין הקופאית AlieXpress.com. בחר את אמצעי התשלום שלך, בצע את ההזמנה ובחר "החל על היסטוריית ההזמנות".

קופון AliExpress למשתמשים חדשים פעיל למשך חודש ולמשתמשים יש כשבועיים להשתמש בקופון

זהו שובר שמנפיק עלי אקספרס לקידום האפליקציה ויחסוך לך סכומים משמעותיים. השובר יתחיל לאחר ההנפקה, ואם יש לכם שובר או מבצע שהוא חלק ממבצע עלי אקספרס, תוכלו להשתמש בו להנחת מוצרים זכאים עד לסיום המבצע. לאחר פקיעת התוקף שלה, אנו מסמנים אותה כפג תוקפה והעסקה או הקופון של Aliexpress כבר אינם תקפים.

פעולה זו תפתח חלון עם קודי קופון ופרומוקודים מיוחדים, המורכבים ממספרים ואלפבית. בשלב זה תוכלו להבחין בחסימת קוד קופון שממנה תוכלו לקבל מספר קודי קופון מהם תוכלו לבחור את המתאים ביותר, אך אל תשכחו לבחור מהם.

דף סקירת ההזמנות

המעניק הנחות נוספות על ערך ההזמנה הכולל ללא קשר לנפח ההזמנה הכולל, הוא, כפי שהשם מרמז, די מובן מאליו. היתרון הוא שאפשר לשלב עם שוברי ספקים אחרים ולהשתמש רק בשובר Aliexpress אחד לכל הזמנה. מכיוון ש- AliExpress מעניקה שוברים למשתמשים חדשים, ניתן לממש את רובם בהזמנה אחת, אך היתרון הוא שאף ספק אחר לא יכול שלב את השובר עם שלך ואחד יכול לשמש רק לאחת מההזמנות שלך.

במקום להדפיס את השובר, תקבל קוד שובר שתוכל להשתמש בו בעת ביצוע צ'ק אונליין. הקופון שהונפק על ידי AliExpress הוא משמש בשורה, כך שאם אתה משתמש בו לאירוע בתאריך 11/11, למשל, הוא תקף באותו יום בו האירוע.