מהו סוכך ולמה אני צריך אחד?

סוכך הוא כיסוי המחובר לחלק החיצוני של הבניין, בדרך כלל כדי לספק צל. ישנם סוגים רבים ושונים של סוככים זמינים בהתאם לצרכים שלך.

סוככים מגיעים בצורות וגדלים שונים וניתן ליצור אותם מחומרים שונים. ניתן להתקין אותם בחלק החיצוני של הבית או העסק שלך לקישוט או להגנה מפני השמש, הגשם או השלג. אם יש לך מרפסת חיצונית, גגון יעזור לשמור על קריר במהלך חודשי הקיץ וחמים בחודשי החורף. אתה יכול גם להשתמש בסוכך כמקלט לאזורי בישול חיצוניים.

גגון הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על הבית או העסק שלך מפני רוחות כבדות ותנאי מזג אוויר קשים כמו גשם או שלג.

סוכך הוא סוג של מכשיר הצללה חיצוני. זהו מבנה דמוי מטרייה שבדרך כלל תלוי מעל הקרקע ומשתרע על פני השטח שמתחתיו.

ניתן להרכיב סוכך על קיר הבניין כדי לספק צל לחלונות, או להתקין אותם על עמודים מול מבנים. סוככים נמצאים בשימוש נרחב גם בעיצוב אדריכלי חיצוני ליצירת אזורים מוצלים עם מחסה מגשם, שמש ורוח.
על מנת לראות פרטים מורחבים בנושא של נחל אלומיניום – פרגולות אלומיניום נא לבדוק ב- n-aluminum.co.il

מבוא לסוככים לגנים ומה כדאי לקחת בחשבון לפני שקונים אחד

סוככים לגינה הם דרך מצוינת להגן על מרחב המחיה החיצוני שלך מהשמש הקשה. ניתן להתקין אותם על פטיו, מרפסת או מרפסת ולהעניק צל במהלך היום. הם גם נהדרים לספק הגנה מפני גשם ושלג.

קיימים היום בשוק סוגים רבים של סוככים לגינה. ישנם סוככים קבועים שיש להתקין על הבית, נשלפים הניתנים לשליפה מהקרקע בעזרת ידית ואפילו כאלה שניתן לכוונן ביד ללא כלים.

לא משנה באיזה סוג תחליט, חשוב לשקול כמה חשיפה לשמש תצטרך לחסום לפני רכישת אחד.

סוככי גינה הופכים פופולריים יותר ויותר בבריטניה. מכיוון שמזג האוויר מתחיל להתחמם והקיץ מתקרב, אנשים רבים שוקלים לקנות אחד לגינה שלהם. עם זאת, לא כולם יודעים מה עליהם לשקול לפני ביצוע הרכישה.

ישנם שני סוגים עיקריים של ריהוט חוץ: סוככים לגינה וסוככים חיצוניים. סוככים חיצוניים מציעים יותר הגנה מפני השמש והגשם אך הם פחות גמישים מסוככים לגינה, אותם ניתן להזיז ברחבי הגינה לפי הצורך. סוככים לגינה מגיעים בצורות וגדלים שונים המתאימים לכל סוגי הגנים. יש להם גם טווחי מחירים שונים בהתאם למה שאתה רוצה אותם – אם זה לישיבה מתחת או כדי להגן על צמחים מפני הגשם או השמש.

לפני שאתם קונים פריט ריהוט חוץ, חשוב שתדעו בשביל מה אתם צריכים אותו וכמה מקום פנוי יש לכם בחצר שלכם כדי שלא תקבל משהו שלא מתאים לצרכים או לתקציב שלכם.

התכונות שעליכם לשים לב אליהן בעת רכישת סוכך

סוכך הוא חיפוי לכניסה או חלון שבדרך כלל מקובע לקיר החיצוני של המבנה. הם משמשים לספק צל והגנה מפני שמש, גשם ושלג.

סוככים זמינים בצורות, גדלים, חומרים וצבעים רבים ושונים. הדבר החשוב ביותר שעליכם להסתכל עליו בעת רכישת סוכך הוא גודל החלון או הכניסה שלכם. זה צריך להיות גדול מספיק כדי לכסות את הפתח שלך מבלי להשאיר רווחים.

סוכך הוא מבנה מגן שניתן לבנות על גג מבנה או מעל חלון או פתח.

גווני הפטיו הנשלפים נועדו לספק הגנה מפני השמש והרוח. כאשר הם אינם בשימוש, הם נסוגים לתוך מסגרת החלון ויוצאים מהעין.

אתה צריך לשקול תכונות בטיחות עבור סוככים נשלפים כאשר אתה רוכש אחד. מאפיין הבטיחות הנפוץ ביותר הוא נסיגה אוטומטית, המבטיחה שהסוכך יחזור למקומו המקורי אם הוא נתפס ברוחות חזקות או כוחות חיצוניים אחרים.

סימנים לכך שגוון הפטיו שלך זקוק לתיקון

אם יש לכם סוככים לגינה, עליכם להיות מודעים לסימנים לכך שגוון המרפסת שלכם זקוק לתיקון. להלן כמה מהנפוצים ביותר:

– הבד מתקלקל והופך שביר יותר.
למידע נוסף אודות סוככים לגינה ופרגולות אלומיניום – n-aluminum נא לבקר באתר n-aluminum.co.il

– המסגרת חלודה או חלודה.

– המסבים או הצירים אינם תקינים והסוככים קשים לפתיחה וסגירה.

– בבד יש חורים, קרעים או פגמים אחרים שמכניסים מים בקלות.

עלות תיקון צל פטיו היא דאגה עבור בעלי בתים רבים. עם זאת, ישנם סימנים המציינים מתי אתה צריך לתקן את הצלון למרפסת שלך. חשוב להכיר את הסימנים הללו כדי שתוכל לבצע את התיקונים הנדרשים לפני שזו הופכת לבעיה גדולה.

– אם צל המרפסת שלך נקרע או שיש בו חורים, אז יהיה צורך לתקן אותו בהקדם האפשרי כי זה עלול להוביל לנזק נוסף כמו מי גשם שדולפים וגורמים לצמיחת עובש על הרהיטים בפנים.

– אם המסגרת של צל המרפסת שלך נפגעה על ידי מזיקים או על ידי ילדים שמשחקים בסביבה, אז גם זה יהיה צורך לתקן בהקדם האפשרי כי זה עלול להוביל לנזק נוסף כמו מי גשם שדולפים דרך וגורמים לצמיחת עובש על הרהיטים בְּתוֹך.

– אם אתה מבחין בסדקים כלשהם במסגרת צל המרפסת שלך, יהיה צורך לתקן אותו בהקדם מכיוון שזה עלול להוביל לנזק נוסף כמו מי גשם שדולפים וגורמים לצמיחת עובש על הרהיטים בפנים.