מטבעות לא מוסדרים מהווים סיכון ביטחוני בפני מתווכים מקוונים מבוססים. עם כל כך הרבה ריביות, מטבעות לא מוסדרים יכולים להיסחר ברווחיות על ידי ספקולנטים בכל עת, ולהעלות את המחירים.

מטבעות קריפטוגרפיים הם אמצעי תשלום תמורת סחורות ושירותים

המסחר ב- CFD הוא נגזרת המאפשרת לך לשער על תנועות מחירים של מטבעות קריפטוגרפיים מבלי להשתלט על המטבעות הבסיסיים. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא פעולה של ספקולציות על תנועות המחירים של חשבון מסחר CFD על ידי קנייה ומכירה של המטבע הקריפטוגרפי בבורסה.

אפשר לקחת זמן רב (לקנות) אם מאמינים שהקריפטו יעלה בערכו, וקצר (למכור) אם מאמינים שהוא ייפול. כדי לעקוב אחר ערך הביטקוין של התיקים שלך, תוכל להחליף מטבעות ישנים לביטקוין בבורסות כמו Coinbase Pro.

למתווכים מסורתיים יש יתרון בכך שהם מציעים מגוון רחב יותר של ניירות ערך הניתנים להשקעה

אך אינך יכול לסחור בחוזים עתידיים בביטקוין. כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מוגבלים למטבעות דיגיטליים, אך אם כבר בבעלותך מטבעות דיגיטליים ואתה יכול לקנות מספר ביטקוין או עתיד ביטקוין, תוכל לעשות זאת עם מתווך כללי. לאחרונה נכנסה PayPal לתפקיד, ואפשרה למשתמשים בארה"ב לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים.

תיווך מקוון והחלפת מטבעות קריפטוגרפיים NerdWallet סקר את ההצעות הנוכחיות הבאות בנושא מטבעות קריפטוגרפיים

קרא את הדו"ח של רובינודה לשבעה מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, ביטקוין מזומנים ואתריום. קרא דוח זה אודות Tradestation, המציע עסקאות בחמישה מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, ביטקוין מזומנים ואתריום.

המתווכים הטובים ביותר למסחר במטבעות קריפטוגרפיים כוללים מתווכים מקוונים מסורתיים וחילופי מטבעות קריפטוגרפיים חדשים

מתווכים אינטראקטיביים מציעים מסחר בביטקוין ועתיד בפלטפורמות שלהם. אתה רוצה לבדוק אילו מתווכים מציעים את קודי הבונוס הטובים ביותר לפתיחת חשבון כדי לראות אם אתה יכול לקבל תוספת קטנה.

Coinbase

המקום הכי קל לקנות, למכור ולנהל את תיק המטבעות שלכם: Coinbase מספק גישה ליותר מ -4,000 מטבעות דיגיטליים. Bitmex מציעה את הנזילות הגדולה ביותר במסחר בקריפטו. מרווחים נמוכים של 1% ל- BTC, שירות ארנקים משלהם ומספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים.

החליטו שאתה רוצה להיות בעל מטבע קריפטוגרפי ויש לך מושג לאן הערך שלו ילך. מימון חשבונך על ידי רכישת המטבע הקריפטוגרפי הרצוי ופתיחת עסקאות במחיר זה.

פלטפורמת הקריפטוגרפיה בה בחרתם לסחור

היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו אי פעם. בחר מתוך למעלה מ- 200 מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים, כולל מטבעות ביטקוין, את'ריום, קישור, טזוס, קרדנו ובינאנס והיה בחזית כל השקת מטבע חדשה. התחל היום וקנה ביטקוין, Ethereum, Linked, Tezos, Cardano, Binance Coins ועוד עם העמלות הנמוכות ביותר מכל מטבע קריפטוגרפי.

כאשר בוחרים את המרכזית הטובה ביותר לצרכים שלך

חשוב להבין את אופי הבורסה. כמה בורסות משמשות כארנקים דיגיטליים עבור המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, אך לא אכנס לכל הגורמים הנחשבים כאן. לדוגמה, אפשרויות IQ מציעות מסחר מסורתי במטבעות קריפטוגרפיים, ואילו מט"ח ו- CFD מציעות מכפילי מטבעות קריפטוגרפיים.

כמה מהבורסות הפופולריות ביותר שנכנסות לקטגוריה זו הן מרכזיות מרכזיות כמו Coinbase

Binance, Octopus, Twins וכו '. אלו חברות פרטיות המציעות פלטפורמה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. יש גם הרבה צוותים שמציעים בוטים למסחר קריפטו בתשלום ובחינם עבור ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים.

בוטים למסחר בקריפטו מאפשרים לך להעתיק ולהדביק משימות מסוימות ולבצע עסקאות בקלות

פונקציות רבות יכולות להתבצע על ידי בוטים לביצוע עבורך, כגון יישור מחדש, ניהול תיקי השקעות, איסוף נתונים, ניתוב הזמנות חכם וכו '.- כדי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים אתה זקוק לארנק, אפליקציה מקוונת המחזיקה במטבע שלך. Coinbase היא אחת מחילופי המטבעות הפופולריים ביותר בה תוכלו ליצור ארנק לרכישה ומכירה של ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. לאחר שהקמתם חשבון בבורסה, תוכלו להעביר כסף אמיתי לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואת'ריום. כמו Bitcoin, מטבעות קריפטוגרפיים הוכיחו כלי מסחר פופולרי עבור משקיעים אגדיים כמו וורן באפט, הרואה במטבעות קריפטוגרפיים טובים וחסרי ערך. עם זאת, עולם המטבעות הקריפטוגרפיים מקוטע ואין תקן זהב סטנדרטי. לפני שתבחר מתווך, חשוב לקחת בחשבון את הצרכים שלך. Investopedia מחויבת לעזור לכל מי שמעוניין להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים לקבל החלטות מושכלות ובטוחות. אנו מחויבים לספק ביקורות חסרות משוא פנים של חילופי הביטקוין המובילים למשקיעים בכל הרמות לקוראים שלנו.

חשוב למשוך סכומים גדולים ולתרגל אחסון בטוח

בנוסף לפלטפורמה המארחת הנבחרת, למשתמשי מזל תאומים יש גישה לארנק חם מבוטח לחלוטין לאחסון אסימונים מבלי לדאוג לגניבת נכסים דיגיטליים. הכספים שלך מוגנים על ידי קרנות נכס מאובטחות של Binance וקרנות בטוחות למשתמשים, מה שאומר שביננס יש לך את הגב.

ארנקים חמים מבוטחים כוללים ביטוח המגן על המשתמשים מפני גניבה

פריצות וניסיונות להתחמק מעמלות ודמי נוחות. משתמשים יכולים לקנות ולמכור דירוג כולל של השקעות Crypto הטובות ביותר קרא את הסקירה התחל מאתר Coinbase לקבלת פרטים נוספים Crypto Invest n + 1 דקה סקירה Coinbase היא אחת מפלטפורמות המסחר הגדולות של מטבעות קריפטו באינטרנט. Coinbase מקל על רכישה או מכירה של זוגות קריפטוגרפיים חשובים מביטקוין ל- Litecoin, אסימון תשומת לב בסיסי ל- Chainlink. אתה יכול גם להרוויח תגמולים עבור מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות תכונת הרווחים הייחודית של Coinbase.

ייצוג של המטבע הווירטואליסטי הווירטואליסטי מוצג לצד ייצוגים של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים באיור זה מיום 14 ביוני 2021

תמונה זו מציגה את הלוגו של Interactive Brokers LLC בסמארטפון. חברת Tcapil, המתווכת הגדולה בעולם בתחום הבין-דילרים, תשיק פלטפורמת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים עם Fidelity Investments, יחידת האחסון הדיגיטלי של נכסי הדיגיטליות של הקונסורציום, כך הודיעה החברה ביום שלישי.