אליאקספרס בעברית

למרות ש- AliExpress הוא אחד מאתרי הקניות המקוונים המתויירים ביותר בעולם, משתמשים רבים אינם סומכים על הפלטפורמה. שירות לקוחות אינו קיים, בעוד שחברה שמוכרת ייצור של מפעל סיני צפויה לעשות יותר. אתר Aliexpress 'מלא באגים, דואר זבל, הודעות זבל וחוסר תמיכת לקוחות.

אם אתה נתקל בבעיה

גם אם מדובר בבעיה כללית עם מוכר מסוים, עליך לדעת כיצד ליצור קשר עם שירות הלקוחות של AliExpress. אם משהו משתבש, הדרכה זו תראה לך כיצד ליצור איתם קשר, כך שאם יש לך בעיות, בין אם ביחס למוכר מסוים ובין אם למוצר מסוים, תוכל ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלהם באופן מיידי.

אם אתה תוהה גם אם Aliexpress בטוחה

קרא את הביקורות באתר ובדוק אם הן מרגיעות את חששותיך. כדי למנוע אכזבה, בדוק את איכות המוצר לפני שאתה קונה משהו ב- AliExpress. שתף את החוויה שלך עם עלי אקספרס בתגובות למטה ועזור לאחרים להחליט אם עלי אקספרס בטוח יותר עבורך.

AliExpress אנגלית היא טובה מאוד, אם כי מדי פעם תתקלו בדקדוק שמוביל לנטילה כפולה. עם זאת, מכיוון שמדובר באתר סיני, לא תהיה לך שום בעיה להבין אותו כל עוד הוא באנגלית.

הנושא תומך ב- WPML RTL, כלומר ניתן להמיר את האתר לכל שפה, כולל ערבית ועברית. האתר משתמש בשפות הבאות: אנגלית, צרפתית, גרמנית, ספרדית, איטלקית, סינית, יפנית, קוריאנית ויפנית.

אם אתה משתמש במסמך מבוסס Mac כגון Pages

שנה תחילה את שיטת הקלט ל- Unicode Hex Input ואז השתמש בו. נוספו מקלדות עברית סינית, קוריאנית, יפנית ויפנית, הוסיפו אותם ולחצו על מקש Caps-Lock כדי להוסיף אותם ולעבור הלוך ושוב בין המקלדות האחרות בהן אתם משתמשים. הוסף פריסת מקלדת עברית ללוח הבקרה של Windows או Mac, הדבק מדבקת אותיות בעברית על המקשים האלפביתיים במקלדת המחשב והנח אותה על מקלדת דו לשונית באנגלית ובעברית. זה מאפשר לך להקליד את האלף-בית העברי באותו אופן שבו היית מקליד אנגלית מבלי שתצטרך להשתמש במקלדת נפרדת לכל אות של האלף-בית, כפי שהיית עושה אם תקליד אנגלית או עברית עם מקלדת דו-לשונית. הדביקו מדבקה ועליה אותיות בעברית והדביקו אותה על כל מקשי האוריינות במקלדת המחשב שלכם או הוסיפו פריסת מקלדת עברית גם ללוח הבקרה של Windows וגם של Mac. הגדר מדבקות לאותיות בעברית ובערבית ולאלפבית הערבי שמוגדרות כך שתוכל להקליד את שתיהן באות אחת, במקום להקליד את האנגלית והעברית בו זמנית באמצעות מקלדת רב-אותית או להקליד את שתי האותיות במקלדת הדו-לשונית. ברגע שהתקנת # תמיכה בעברית, תוכלו להשתמש בכל מקלדת פיזית זמינה כדי להקליד אותיות בעברית לכל יישום. הכתב העברי כתוב מימין או משמאל ויכול להכיל גם סימנים דיאקריטיים על ידי ציון סימני תנוחה, אך לעתים קרובות תווים אלה מושמטים בעברית המודרנית. אם המקלדת שלך מוגדרת לעברית, אתה יכול גם להקליד באנגלית. מקלדות עברית מקוונות מאפשרות לך להקליד תווים ומבטאים בעברית מבלי להתקין דבר במחשב שלך, ואם התקנת תמיכה בעברית היא תוזן אוטומטית עבורך.

אנו תומכים בקלט TELEX, VNI ו- VIQR בכדי להפחית את מספר השגיאות הנפוצות ולשמור על טקסט עקבי בין אנגלית לעברית. לחלק מהתוויות יש ציפוי מגן כדי להבטיח את עמידותן, אך לא כל התוויות, כמו התוויות בחלק הקדמי ובגב הקופסה, עושות זאת.

SellersDash

הוא כלי שעוזר לך לנהל עסק dropshipping באמצעות AliExpress ו- Shopify. אתה יכול לנהל את חנות הטיפות שלך באמצעות ספינת עץ אשר פותחה ומיוצרת במיוחד עבור עלי אקספרס דרופשיטינג. המוצר זול באפליקציה, ותוכלו גם להחזיר כסף מהסמארטפון שלכם באמצעות עלי אקספרס. Seller Dash מציע לך את המחיר הטוב ביותר עבור הדולר שלך בהשוואה לכלים דומים אחרים של Dropshipped המסייעים להרוויח. לאחר שהפרופיל שלך הוגדר, אתה יכול לחפש AliExpress ולחפש מוצרים בסרגל החיפוש בראש העמוד. לאחר שתיצור את חשבונך בפעם הראשונה, עלי אקספרס יבקש ממך כמה קטגוריות עניין. תכונה שימושית נוספת היא שאתה יכול לאתר את ההזמנה המהירה המקורית של עלי מדף ההזמנות של Shopify באמצעות תוסף Chrome של Sellers. מכיוון שהוא תואם ל- Woocommerce, אנו יכולים לנסות את ספינת העץ כדי להסיר בקלות סימני מים ולייבא את המוצר ל- Aliexpress, תהליך שניתן לאוטומציה בקלות עם כמה לחיצות בלבד.

עד עכשיו אתה יודע מה יש ל- AliExpress

אך אם אתה מחפש מידע נוסף על המוצרים והשירותים באזור העניין שלך, אנו מבטיחים שתמצא אותם. בין אם אתם מחפשים מוצרים מהמזרח התיכון, אפריקה, אסיה, אירופה או צפון אמריקה, עלי אקספרס מבטיח הכל. בין אם אתם בוחנים מוצרים בדרום מזרח ארצות הברית, בחוף המערבי של אירופה או אפילו בחוף המזרחי של קנדה, אנו מתחייבים שהכל יהיה זמין ב- AliExpress.

תוכן עניינים

מאמרים קשורים

דילוג לתוכן